loader

Mając świadomość jak groźnym patogenem jest wirus SARS- CoV- 2 zapraszamy do korzystania z usług jedynie doświadczonych firm DDD z wieloletnim stażem.

Posiadających doświadczenie oraz certyfikaty jakości i dbających o środowisko. Zarówno metody chemiczne w postaci oprysków jak i zabiegi ozonowania czy gazowania wymagają wieloletniego doświadczenia oraz specjalistycznego sprzętu do wykonywania zabiegów. Zabiegi przy użyciu ozonu lub innych gazów wymagają stosowania odpowiednich sprzętów między innymi mierników parametrów gazów. Skuteczna dezynfekcja powinna obejmować nie tylko powierzchnie ale również powietrze.

Doświadczenie w dezynfekcji pomaga dobrać odpowiednią metodę oraz preparat do przeprowadzenia skutecznego zabiegu. Dobór preparatu zależy od powierzchni oraz pomieszczenia, w którym zabieg będzie wykonywany.

Tylko dobrze dobrany preparat zapewnia bezpieczeństwo i skuteczność wykonywanego zabiegu!

Dezynfekcja miejsc publicznych może pomóc w ograniczaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Dezynfekcja terenu zewnętrznego Szpitala w Raciborzu

źródło: radio90.pl | autor: Przemysław Niedźwiecki

źródło: nowiny.pl | autor: Paweł Okulowski

Galeria zdjęć z procesu dezynfekcji

Dezynfekcja za pomocą SUCHEJ MGŁY

Dezynfekcja przy pomocy suchej mgły – najnowocześniejsza metoda odkażania pomieszczeń stosowana w szpitalach, przychodniach, szkołach, przedszkolach, teatrach, muzeach oraz halach magazynowych i produkcyjnych.

źródło: bemamed.pl

Po szczegółową ofertę zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 324149342, 604177469 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.